FICKUR SAMT ANTECKNINGSBOK, bla Movado, 1900-tal.

Fickur med ljus urtavla och delvis arabiska siffror. Diameter 3,5 cm. Anteckningsblock, ca 7 x 5 cm.

Slitage. Fickur ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK