SOFFBORD, modern tillverkning.

Bronserad stomme av metall i form av axkärve. Lös skiva av glas. Diameter 80. Höjd 46 cm.

Slitage, repor och märken. Skivan med påtaglig lutning, ej original.

Utropspris
1 500 SEK