TALJOR, 4 st, trä, 1900-tal.

TALJOR, 4 st, trä, 1900-tal.

Trä och järn. Varierande i storlek och utförande. Längd ca 35-50 cm.

Hårt slitage. Rost, sprickor samt skador.

Utropspris
1 500 SEK