Kan inte nå servern

FÅGELBAD, 2000-tal.

FÅGELBAD, 2000-tal.

Med pojke som håller i snäckskal. H 85.

Auktionen avslutades
Har du ett liknande föremål du vill få värderat? Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
1 200 SEK
Auktionen är avslutad.
Köpinformation
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.