Cecilia Elde

(Sverige, Född 1965)
Cecilia Elde
(Sverige, Född 1965)

CECILIA ELDE, pannå, 98,5 x 90 cm.

Pannå, osignerad.

Viss ytsmuts. Möjligt, L-format, skrapmärke i målningens övre vänstra hörn om ca 3,5 x 3 cm.

Proveniens

Galleri Gunnar Olsson, Stockholm.

Utropspris
8 000 SEK