BORD och KARMSTOL, troligen Svensk Fur.

Furu. Bord med rektangulär skiva, svarvade ben. Längd 80, bredd 50, höjd 55 cm. Karmstol med hel välvd rygg, svarvade ben.

Slitage, repor, fläckar.

Utropspris
2 500 SEK