PARTI LEKSAKER, 10 delar, Japan, Tyskland samt England, 1900-tal.

Gaffeltruck, Japan, bil, Tyskland, lastbil, Overland Freight service, Yamachi Toys, Japan, lastbil med tippbart flak, Japan, del av tågbana, Technofix, Tyskland, tåg, Rosebud Kitmaster, England, tåglok, Tri-ang Minic Toys, England, två omärkta lastbilar samt omärkt bil. Längd 5- 38 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Rost och fläckar. Senare klisterlappar samt påskrifter. Skador och bortfall. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK