LEKSAKSBILAR, 3 st, Schuco, Tyskland. 1950-tal/1960-talets början.

Ford Coupé T 1917, längd 16,5 cm, och Mercedes 220S, längd 12,5 cm, märkta Made in Western Germany. Sportbil Examico 4001, längd 14 cm, märkt Made in U.S. Zone Germany.

Smärre bruksslitage. Ford utan nyckel. Mercedes utan stjärna. Examico utan vindruta.

Utropspris
150 EUR