Konst Skulptur
722843

Torsten Fridh

(Sverige, Född 1914)
Torsten fridh, skulptur, brons, signerad och numrerad 11/20.

TORSTEN FRIDH, skulptur, brons, signerad och numrerad 11/20.

Flicka med skål. Patinerad brons. Signerad. Höjd 25 cm.

Slitage.

Utropspris
4 000 SEK