BESTICKSERVISDELAR, 64 st, silver, "Olga", GAB, 1960/70-tal. Vikt ca 3 700 gram.

12 matknivar, 12 förrättsknivar, 12 matgafflar, 12 förrättsgafflar, 12 matskedar, 12 teskedar samt 2 smörknivar. Knivarnas blad i rostfritt stål.

Bruksslitage. Delvis med monogram.

Utropspris
8 000 SEK