ÅROR, 1 par, Zieglers Royal Riemen, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Stämplade. Målade årblad. Längd ca 380 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK