PARTI KOPPARMYNT och JÄRNMYNT, Sverige, 1800- och 1900-tal. Total vikt ca 13500 g inklusive fodral mm.

5-öringar, 2-öringar, 1-öringar.

Ej genomgånget. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK