Arne Jones E1299
748377

Pekka Piekäinen

(Finland, 1945-2004)
Pekka Piekäinen
(Finland, 1945-2004)

PEKKA PIEKÄINEN, PUUKKO-KNIV, Marttiini, skaft i silver, stämplad 1999.

Bladet med gravyr "J. Marttiini Finland". Längd 22,5 cm. Baljan i läder, numrerad 555.

Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR