FICKUR, Invicta repeter, 14K guld, kronograf funktion. Sekelskiftet 1800/1900.

Diameter ca. 56 mm.
Serienummer 85704. Boetterna stämplade på vardera sida 14K/56.
Vikt totalt 101 g.

Smått bruksslitage, ej funktionstestad.

Utropspris
900 EUR