MYNTVÄXLARAUTOMAT, metall, "Coin Changer" the Vendo Company, Usa 1900-talets mitt.

Rödlackerad metall. Bakom plastskiva plats för reklam. För amerikanska mynt, märkt "Dimes" och "Quarters". Höjd 39 cm.

Färgbortfall, smärre bruksslitage. Ej funktionstestad. Låst. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
150 EUR