765913

Gunilla Allard

(Sverige)
Gunilla Allard
(Sverige)

GUNILLA ALLARD, fåtölj, "Cinema", Lammhults.

Svartlackerad stomme. Fast stoppad rygg och sits, klädsel av rödtonat skinn.

Slitage, repor och märken.

Utropspris
3 000 SEK