FÅTÖLJ, Inca, Lars Norell, 1960/70-tal.

Stomme i betsat trä. Sits och rygg av plymåer klädda i brunt skinn. Löstagbar nackkudde.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
4 000 SEK