Edward Ladell

(Storbritannien, 1821-1886)
Edward Ladell
(Storbritannien, 1821-1886)

EDWARD LADELL, olja på pannå. Monogramsignerad.

Landskap med fruktstilleben och fasan. 30 x 30 cm.

Smärre slitage. Ställvis krackelerad. Oramad.

Proveniens

A tergo med spår av stämpel från Christies.

Utropspris
8 000 SEK