CHOKLADFORMAR & MARSIPANFORM, 3 st, 1900-talets första hälft.

2 chokladformar i tenn i form av ägg och kyckling, längd 7-8cm. 1 tvådelad marsipanform i form av fågel, längd 16,5cm.

Slitage. Sprickor. Anlöpningar

Utropspris
1 500 SEK