Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design
776494
MARC NEWSON, fåtöljer, ett par, "Nimrod", Magis, Italien, 2000-tal
Marc newson, fåtöljer, ett par, "nimrod", magis, italien, 2000-tal.

Formgjuten plast, lösa sitt och ryggdynor klädda i skinn, , klädsel av skinn, märkta i godset.

Smärre bruksslitage, mindre repor och märken, klädsel i gott skick (bild har skuggor som ser ut som fläckar)

Övrigt

Designad 2002.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK