SKRIVMASKIN, Continental, 1800-talets slut.

Monterad på bord, huv i böjträ. Wanderer werke A G Chemitz, Continenetal. Bredd 42 cm. Nyckel finns.

Ej genomgången. Ej funktionstestad. Slitage. Nyckel finns.

Utropspris
1 500 SEK