Reino Koski

(Finland, 1932-2018)
Reino Koski
(Finland, 1932-2018)

REINO KOSKI, RYA. 1960-tal. Ca 142x117 cm.

Huurre (Frost).

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
400 EUR