786436

ANTONIO CITTERIO

(Italien, Född 1950)
ANTONIO CITTERIO
(Italien, Född 1950)

SERVERINGSVAGN, "Gastone", Antonio Citterio & Oliver Löw, Kartell, Italien. Formgiven 1991.

Förkrommat stål, polerad aluminium, två plan i plast. Storlek uppfälld: höjd 70 cm, längd 68 cm, bredd 62 cm. Storlek nedfälld: höjd 90 cm, längd 68 cm, bredd 36 cm.

Smärre rost, skador, bruksslitage.

Utropspris
200 EUR