Jean-Marc Nattier

(Frankrike, 1685-1766)
Jean-Marc Nattier
(Frankrike, 1685-1766)

JEAN-MARC NATTIER, kopia efter, pastell, otydligt signerad, 1900-tal.

Marie Adelaide of France som Diana. Bildstorlek 95 x 76 cm.

Smärre slitage. Repa.

Utropspris
4 000 SEK