Barton Lidice Benes

(USA, 1942-2012)
Barton Lidice Benes
(USA, 1942-2012)

BARTON LIDICE BENES, collage/blandteknik på papper i plexilåda, signerad Barton Lidice Benes & daterad 1987 med blyerts.

Utan titel. 81 x 62 x 10,5 inkl. låda.

Ej examinerad ur låda. Låda med smärre skador, repor och fläckar.

Utropspris
5 000 SEK