John Morgan

(England, 1823-1886)
John Morgan
(England, 1823-1886)

JOHN MORGAN, olja på duk, signerad och daterad 1869.

Barn med paraply, bildstorlek 36 x 46 cm.

Slitage. Färgbortfall. Repor.

Utropspris
15 000 SEK