Uno Aro

(Finland, 1899-1963)
Uno Aro
(Finland, 1899-1963)

UNO ARO, SKULPTUR, brons, signerad i godset U. Aro

Törstig. Höjd 27 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
300 EUR