PARTI LEKSAKSSOLDATER, 39 st, bl a Elastolin, 1900-tal.

39 soldater, två hästar samt vaktbås. Bemålade. Höjd ca 6- 10 cm.

Omfattande slitage. Skador och bortfall.

Utropspris
1 500 SEK