ARMRING, Cartier LOVE, 18K guld.

Numrerad HT 2438. Ref 60081963. Storlek 16. Totalvikt ca 29 g. Originaletui, kartong, kvitto och skruvmejsel medföljer.

Smärre slitage.

Utropspris
45 000 SEK