Guglielmo Pugi

(Italien, 1850-1915)
Guglielmo Pugi
(Italien, 1850-1915)

GUGLIELMO PUGI, marmorskulptur, signerad Pugi.

Byst av en ung kvinna. Höjd 40 cm.

Slitage. Repor. Enstaka kantskador.

Utropspris
1 000 EUR