GRODSPEL, "La Grenouille eller Sapo", 1900-talets första hälft.

Trä och metall. Traditionellt franskt och sydamerikanskt spel. Längd 64, bredd 51 och höjd 92 cm.

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK