Arne Jones E1299

PLÅTLEKSAKER, 3 stycken, Tyskland och Japan 1950-tal.

Litograferad plåt. "Boby" av Arnold. Höjd 10,5 cm. Musicerande clowner av Emil Haussmann. Höjd 16,5 cm. Golfspelande björn av TPS. Höjd 10,5 cm.

Slitage. Skador. Urverk fungerar. Delar saknas.

Utropspris
2 500 SEK