Svartbetsad trästock. Mässingsbeslag. Längd 47 cm.
Slitage. Sprickor, avslag och hål. Lagningar. Renoverad. Kompletterad. Omarbetad från flintlås. Rost. Märken. Senare gravyr. Hanen fastnar ej i spänt läge.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.