KUNGLIGT FOTOGRAFI, Sveriges kungapar, egenhändigt sign o dat. Foto sign Claës Lewenhaupt.

Fotografi av Sveriges Konung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia tillsammans. Foto i ram krönt med kungl kronor. Fotografiet egenhändigt signerad samt daterad 1980. Bildstrl ca 16 x 11 cm.

Ej examinerad ur ram. Blekta signaturer.

Proveniens

Gåva från Sveriges kungapar därefter i arv till nuvarande ägare.

Utropspris
2 500 SEK