GOLVLAMPA, "Jill", Arteluce, Italien, 1900-talets andra hälft.

Up-light. Stomme i lackerad metall. Fot och kupa i glas. Etikettmärkt. Höjd 195 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Gummilist under delvis lös.

Utropspris
2 000 SEK