Silver med svart keramisk dekor. Nr 'CV06146', med italienska kontrollstämplar. Bredd ca 6,7 mm. Storlek 15,5/49. Totalvikt ca 6,1 g. Dustbag och kartong medföljer.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.