835197

TYG, Ulrika Hydman Vallien, Artcollection by Kinnasand, sent 1900-tal.

Handtryckt. Mått 320 x 138 cm.

Obetydligt slitage.

Enligt uppgift tryckt på Ljungbergs Textil i Floda.

Utropspris
2 500 SEK