Arne Jones E1299
841786

OLLI BORG, skänk / sideboard, modell 4004, tillverkare Asko. Formgiven 1955.

Almfaner, 4 draglådor, 2 skjutdörrar och hyllinredning, metallben. Längd 150 cm, djup 43 cm, höjd 80 cm.

Ställvis slitage. Ställvis blekt.

Utropspris
800 EUR