LEKSAKSBIL, "ROADSTER" Björn Dahlström för Playsam. 1990-tal

Svartlackerad och naturfärgad bok. Numrerad 005, plakettmärkt. Längd 90, höjd 36, bredd 26 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 500 SEK