SKRIN, lackarbete, Kina, 1800-tal.

Förgylld dekor av figurscener och byggnader. Längd 31. Bredd 22. Height 16 cm.

Skador. Sprickor. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK