AFFISHER, 5 st, 1960/70-tal.

AFFISHER, 5 st, 1960/70-tal.

1. "Alternative Suédoise", från 1971. (bild av Lars Hillersberg) 50x30 cm.
2. "Vietnamveckan", 40x30.
3. "Frihet åt Grekland", (bild av Sigvard Olsson, 1969). 46x32 cm.
4. "Lars Englund", delar av det hela, 60x45 cm. (Med text av Olle Granath)
5. "PPSH", 66x84 cm.
Oramade.

Vikveck. Kanter. Hörn.

Proveniens

Utropspris
2 000 SEK