Elisha Taylor Baker

(USA, 1827-1890)
Elisha Taylor Baker
(USA, 1827-1890)

ELISHA TAYLOR BAKER, olja på duk. Signerad och daterad Roma 23/4 1889.

Porträtt av man. 45 x 35 cm.

Smärre slitage. Smärre märken från spännram.

Utropspris
10 000 SEK