Henry Foley

(Storbritannien, 1848-1874)
Henry Foley
(Storbritannien, 1848-1874)

HENRY FOLEY, olja på duk, signerad.

Byscen med katedral, sannolikt Salisbury. 40 x 62 cm.

Krackelyr, utsmuts, smärre fläckar.

Utropspris
4 000 SEK