SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Hopfällbar. Två hyllplan av laminat. Stomme av kromad metall. Längd 66, bredd 41, höjd 70 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK