PARTI PLÅTBURKAR, 3 delar, bl a Mazetti, 1900-talets början.

En i form av kista med grön dekor, ett ställ med sex mindre burkar med dekor av fåglar, en från Mazetti med dekor av Gustav V. Höjd 18- 26 cm.

Omfattande slitage. Färgbortfall. Bucklor. Fläckar och rost.

Utropspris
1 500 SEK