Tre ljuspunkter. Ställbara skärmar lackade i olika färger. Ben och fot av mässingsfärgad metall. Märkt med otydlig stämpel samt modellnummer 508/3. Höjd ca 170 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar. Repor. Smärre färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.