SOFFBORD, engelsk stil, sent 1900-tal.

Mahogny, sk Butlers tray, oval fastmonterad skiva. Fyra raka kopplade ben. L 161, b 108, h 51.

Slitage samt repor.

Utropspris
800 SEK