LOK SAMT VAGNAR, 10 stycken, delvis skala 0, bland annat Gebrüder Bing och Märklin, Tyskland, 1900-talets början.
Bestående av tre stycken ånglok samt sju stycken vagnar. Lackerad plåt och metall. Längd 10-33 cm. Diverse räls samt stationshus från Gebrüder Bing medföljer.
Omfattande slitage. Lackskador. Skador. Delar saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.