Design
875387

ÖSTEN KRISTIANSSON, FÅTÖLJ, "Vilstol 204", Luxus Vittsjö Möbelfabrik, 1950-tal.

Ek, svart läder. Etikettmärkt. Sitthöjd ca 33 cm.

Slitage. Reva.

Utropspris
9 000 SEK