BORDSLYSTRAR, ett par, matall, glas och marmor, 1900-talets första hälft.

För två ljus vardera, fot av marmor, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 58 cm vardera.

Slitage. Nagg. Nagg. Ytsmuts och rost.

Utropspris
4 000 SEK